KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16185011
nr 1618 5011
Hasse Lindroth
(f. 1938), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 60/280, "Från Beckholmsbron". Bildmått: 31x26 cm, yttermått inklusive ram: 48x43 cm
Hasse Lindroth, född 1938 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
100 kr (per 13:50:29)
Uppdatera
Visning
fredag 3/5, lördag 4/5, söndag 5/5 och måndag 6/5
Auktionen
avslutas:
måndag 6 maj kl 19:19:15
- Mitt bud
29/4 22:25:18
ledande budet*
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Hasse Lindroth
Läs mer om Hasse Lindroth